Pracujemy na pełnych obrotach, aby pomóc Ci w spłacie zadłużeń – kliknij i zobacz więcej!

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko*

Adres email*

Treść zapytania*

Wyślij nam smsa!799 599 574
 

Kariera

Kontakt w sprawie rekrutacji: rekrutacja(at)getbacksa.pl

Kontakt w sprawie rekrutacji: rekrutacja(at)getbacksa.pl

menu-200x200-3
Trener
Call center, Hr, Inne, Obszar windykacji

Kontakt w sprawie rekrutacji: rekrutacja(at)getbacksa.pl

Sorry, no posts matched your criteria.

Kontakt w sprawie rekrutacji: rekrutacja(at)getbacksa.pl

#POZNAJ NAS

Misja i wartości

MISJA I WARTOŚCI

Definiują nas nasze wartości: uczciwość, godność i zaufanie, zasoby i procedury oraz staranność i kompetencje. Priorytetem jest ochrona informacji o klientach.

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

Z sukcesem realizujemy cel, którym jest umacnianie pozycji lidera wśród firm windykacyjnych w Polsce.

Czego możesz się spodziewać

Czego możesz się spodziewać?

Oferujemy pracę w gronie profesjonalnej i doświadczonej kadry zarządzającej oraz realizację ambitnych i ciekawych projektów.

FAKTY I LICZBY

GetBack S.A to profesjonalna windykacja zaległych należności. Dzięki doświadczonej kadrze, złożonej z najlepszych ludzi w branży, zapewniamy naszym Klientom skuteczność w działaniu i pełne zaangażowanie.

600

zatrudnionych pracowników

3

lokalizacje w Polsce: Wrocław, Warszawa i Lublin

200

tyle rocznie oferujemy miejsc pracy dla managerów, specjalistów, absolwentów i studentów

15

tyle procent pracowników otrzymało awans wewnętrzny

Warto pracować w GetBack

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W GETBACK S.A.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, a także możliwość uzyskania karty sportowej.

Gwarantujemy atrakcyjny system wynagrodzenia i system motywacyjny

Zapewniamy integrację zespołu! Cyklicznie bawimy się na wspólnych imprezach firmowych

Dbając o budowanie przyjaznego miejsca pracy, cyklicznie przeprowadzamy Badania Opinii i Satysfakcji Pracowników, według których aż 93% pracowników jest zadowolonych z pracy w GetBack S.A. i 85% pracowników poleciłoby Get-Back S.A. jako pracodawcę swoim znajomym i rodzinie

Nasi pracownicy cenią sobie przede wszystkim: przyjazną atmosferę w firmie, wysokość wynagrodzenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Dla naszych pracowników Call Center każdego dnia zapewniamy pyszne śniadania,słodkie poniedziałki i owocowe środy

W imię integracji zespołu, a także w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu pomagamy charytatywnie

#PROFESJONALIŚCI I STUDENCI

Dynamiczny rozwój GetBack S.A jest możliwy przede wszystkim dzięki ludziom tworzącym organizację. Dbamy o komfortowe warunki pracy naszych pracowników oraz pielęgnujemy atmosferę zaufania i partnerskich relacji. Praca w GetBack S.A zapewnia niepowtarzalne doświadczenie zawodowe – nasze drzwi są otwarte za równo dla studentów, absolwentów i profesjonalistów. Innowacyjne pomysły naszych pracowników bierzemy pod uwagę, aby tworzyć najlepsze strategie i koncepty biznesowe. Wszak one właśnie, decydują o przewadze konkurencyjnej. Praca w Spółce to duża samodzielność i realny wpływ na projekty w dynamicznym i wymagającym otoczeniu biznesowym. Stawiamy na ludzi otwartych, gotowych na intensywny rozwój, dlatego w odpowiedzi na potrzeby kadrowe prowadzimy procesy rekrutacji w dziedzinach:

arrow-studenci

#Podejmij wyzwanie i skocz po praktykę!

Zadaniem Programu jest dostarczenie praktykantom wiedzy merytorycznej, zapoznanie z funkcjonowaniem organizacji tak, aby umożliwić im rozwój w strukturach GetBack S.A poprzez świadome budowanie własnej kariery. Ponadto praktykanci mają możliwość wyboru preferowanej ścieżki tematycznej zgodnej z wykształceniem i zainteresowaniami.

Dla kogo?

DLA KOGO?

Poszukujemy zmotywowanych, ambitnych oraz nastawionych na rozwój i wyzwania studentów. Osób, które chcą i potrafią pracować w zespole oraz, którym zależy na dynamicznej nauce. Szczegółowe oczekiwania wobec kandydatów mogą być zależne od działu, do którego aplikujesz.

Terminy praktyk

TERMINY PRAKTYK

Oferujemy praktyki w edycji letniej oraz zimowej. W zależności od działu praktyki trwają od miesiąca do trzech miesięcy. W tym czasie nabierzecie nowego doświadczenia zawodowego oraz rozwiniecie swoje kompetencje w dynamicznym środowisku biznesowym. U nas nie będziesz parzyć kawy!

Gdzie?

GDZIE?

Zapraszamy do odbycia praktyk we Wrocławiu lub w Warszawie w jednym z obszarów: HR, IT, Prawo, Analizy, Administracja, Marketing. W zależności od Twoich zainteresowań, pasji, kierunku rozwoju oraz dotychczasowych doświadczeń zawodowych aplikuj już teraz przez zakładkę oferty pracy!

Postaw na rozwój i aplikuj na praktykę w jednym z obszarów

HR

IT

Prawo

Analizy

Administracja

Marketing

Udział w programie praktyk Getgrow to szansa na:

1-3 miesięczną praktykę pod okiem mentora

Wynagrodzenie za praktykę

Cenne doświadczenie zawodowe

Aktywny udział w interesujących projektach

Przyjazną atmosferę

Certyfikat ukończenia praktyk

Przyjazną rekrutację

Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk

Łukasz Jerulank

ŁUKASZ JERULANK

LIDER ZESPOŁU

"Karierę w GetBack S.A. zacząłem w grudniu 2014 roku. Po miesiącu miałem okazję uczestniczyć we wdrażaniu nowych pracowników. Niedługo później objąłem stanowisko Lidera Zespołu Windykacji Polubownej. Jestem osobą ambitną, nastawioną na rozwój, lubię wyzwania ale jednocześnie oczekuję że za swoja pracę będę uczciwie wynagradzany. Praca w GetBack dała mi możliwości jakich nie znalazłem u poprzednich pracodawców. Polecam GetBack jako pracodawcę, szczególnie tym osobom które nie boją się pracy i są nastawione na realizacje celów. To miejsce dla tych którzy wiedzą czego chcą!"

Daniel Staśkiewicz

DANIEL STAŚKIEWICZ

KIEROWNIK DEPARTAMENTU POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO

"Swoją karierę rozpocząłem na stanowisku Specjalisty ds. Postepowania Egzekucyjnego. Po 4 miesiącach awansowałem na Lidera, a dziś jestem Kierownikiem Departamentu Postępowania Egzekucyjnego. GetBack łączy w sobie młodych ludzi z pasją oraz bogatym doświadczeniem z różnych sfer biznesu co pozwala nam skutecznie i szybko osiągać nasze cele. Pomimo struktury korporacji atmosfera w pracy jest przyjazna, a imprezy integracyjne pozwalają nawiązywać długofalowe znajomości. Z całą pewnością decyzja o podjęciu pracy w GetBack była jedną z najlepszych jakie podjąłem w swojej karierze zawodowej."

Jakub Młynarczyk

JAKUB MŁYNARCZYK

ZASTĘPCA DYREKTORA DEPARTAMENTU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ DANYCH

"W GetBack S.A pracuje prawie od samego początku powstania spółki. Zanim dołączyłem do GetBack S.A miałem dwuletnie doświadczenie w poszukiwaniu kontaktów do dłużników. Postanowiłem zmienić pracę, aby rozpocząć nowy rozdział w prężnie rozwijającej się firmie. Zespół dopiero powstawał i miał 2 pracowników. Dziś, po zaledwie trzech latach pełnię funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Zarządzania Jakością Danych, a mój zespół liczy kilkadziesiąt osób i stale się powiększa, jak cała moja firma - bo traktuję GetBack jako „Moją Firmę”. "

Kalina Babik

KALINA BABIK

KIEROWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KORESPONDENCJI MASOWEJ

"W GetBack S.A pojawiłam się dwa lata temu, jeszcze jako studentka, bez doświadczenia w branży windykacyjnej. Dział, w którym rozpoczynałam współpracę z GetBack S.A jako Asystentka ds. Obsługi Korespondencji tworzył młody, kreatywny zespół, dzięki któremu poczułam się częścią firmy już w pierwszych dniach pracy. Ostatnie dwa lata, które spędziłam w GetBack S.A to okres ciągłego rozwoju. Dziś pełnię funkcję Kierownika Działu Obsługi Korespondencji Masowej. Na każdym etapie firma oferowała wsparcie oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Niewątpliwie jest to miejsce dla osób chcących zaangażować się w długoterminowe projekty, kreatywnych oraz ambitnych, które nie traktują pracy w GetBack S.A jako tymczasowego zajęcia."

Opinie pracowników

DZIAŁANIA SZKOLENIOWE

Jakimi wartościami kierujecie się w Dziale Szkoleń w GetBack S.A?

W naszej organizacji, szkolenia to nieodłączna część rzeczywistości. Dzięki nim możemy rozwijać potencjał naszych Pracowników i zarządzać talentami. Od samego początku inwestujemy w rozwój zawodowy nowo zatrudnionych osób ponieważ jesteśmy przekonani, że każda godzina szkoleniowa procentuje w przyszłości silnym, doświadczonym i efektywnym Zespołem.

Jakie metody rozwojowe stosujecie w GetBack?

Rozwój każdego Pracownika zaczynamy od szkolenia wstępnego. Na tym etapie każda nowo zatrudniona osoba ma możliwość wdrożenia w specyfikę swojego stanowiska, a także poznania kultury organizacyjnej firmy. Następnie, dla naszych pracowników, jesteśmy dostępni prowadząc mentoring, coaching, profesjonalne szkolenia stanowiskowe oraz merytoryczne. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w szkoleniach liderskich w ramach Akademii Kompetencji Managerskich.

Co odróżnia Dział Szkoleń GetBack od innych?

Tym co odróżnia nasz Dział Szkoleń od innych to kreatywność i innowacyjność, przede wszystkim w stosowanych narzędziach szkoleniowych – np. coachingi zawodowe, e-learning, executive coaching, mentoring, gry i symulacje, studium przypadków. W ramach naszej organizacji proponujemy również nowatorski projekt Akademii GetBack S.A, podczas której organizowane są szkolenia rozwojowe oraz merytoryczne, dedykowane każdemu Pracownikowi. Co więcej każdy pracownik może stać się prelegentem Akademii i we współpracy z działem szkoleń przeprowadzić samodzielne szkolenie. Jesteśmy częścią nowoczesnej firmy dlatego też stawiamy sobie bardzo wysokie cele by w pełni sprostać jej oczekiwaniom. Siłą organizacji jest wyszkolony pracownik, dlatego planujemy działania długofalowe, których realizacją a następnie monitoringiem zajmujemy się na co dzień.

Natalia Dudek

NATALIA DUDEK

KOORDYNATOR DZIAŁU SZKOLEŃ

#REKRUTACJA

Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji wspierającej i podtrzymującej pozytywny wizerunek pracodawcy na rynku pracy poprzez stosowanie dobrych praktyk rekrutacyjnych.

Przyjazna rekrutacja

Już dziś zacznij swoją karierę w GetBack S.A.!

Jak do nas dołączyć ?
Wystarczy tylko 5 kroków!

5 kroków do zatrudnienia

1

Aplikacja

Aby przesłać nam swoje CV wejdź na stronę https://getbacksa.pl/kariera/ wybierz konkretne stanowisko, którym jesteś zainteresowany i w ramach którego chcesz rozwijać swoją karierę zawodową. Możesz też przesłać aplikację nie związaną z konkretnym ogłoszeniem. Aby tego dokonać skorzystaj z formularza ogólnego. Gwarantujemy, że jeśli będziemy poszukiwać specjalistów do projektów zbieżnych z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym, skontaktujemy się właśnie z Tobą!

2

Selekcja CV

Każdą nadesłaną aplikację analizujemy i sprawdzamy zgodność z wymogami danego projektu rekrutacyjnego. Na tym etapie kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami i zapraszamy na spotkanie osobiste do naszego biura.

3

Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się z pracownikiem Departamentu HR oraz Kierownikiem określonego działu. Na tym etapie chcemy poznać Ciebie, Twoje umiejętności i doświadczenie zawodowe, a także ustalić wzajemne oczekiwania. Kandydaci zapraszani są również do rozwiązywania testów merytorycznych, case study, czy też udziału w sesji Assessment Center, które dzięki specjalnie zaprojektowanym zadaniom, pozwalają nam na ocenę kluczowych kompetencji.

4

Informacja zwrotna

Po pozytywnym przejściu rozmowy rekrutacyjnej telefonujemy do Ciebie z ofertą, a także ustalamy wszystkie szczegóły związane z zatrudnieniem. W trosce o wysokie standardy i chęć budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy na rynku pracy, każdy kandydat otrzymuje od nas informację zwrotną w formie elektronicznej, niezależnie od wyniku rekrutacji.

5

Zatrudnienie

Na tym etapie nie pozostaje nam już nic innego jak tylko podpisanie umowy i czekanie na Twoje oficjalne dołączenie do zespołu GetBack S.A!

UWAGA! PRZECZYTAJ PONIŻSZY PRZEWODNIK

 1. UBIERZ SIĘ PROFESJONALNIE

  dobierając strój zawsze kieruj się umiarem i schludnością. Strój powinien być czysty i nieco bardziej elegancki niż ubranie, które nosisz na co dzień. Pamiętaj, że musi się być dopasowany do stanowiska, o które się ubiegasz.

 2. PRZYGOTUJ SIĘ

  zbierz informacje na temat działalności GetBack S.A , trendach i stanowisku, o które się ubiegasz. Zapoznaj się dokładnie z zadaniami i obowiązkami związanymi z wakatem, na który aplikujesz i zastanów się , w jaki sposób w przeszłości wywiązywałeś się z podobnych zadań. W zbieraniu informacji pomocna może się okazać strona internetowa GetBack, profil na portalu społecznościowym lub rekomendacja znajomych.

 3. NIE SPÓŹNIJ SIĘ

  zgłoś się punktualnie, upewnij się, że znasz dokładny adres GetBack S.A- nie pozostawiaj tego przypadkowi. Jeśli nie posiadasz kompletu informacji skontaktuj się z pracownikiem Działu Rekrutacji i Employer Brandingu.

 4. ZADAWAJ PYTANIA

  wychodzimy z założenia, że rozmowa kwalifikacyjna to obustronna komunikacja, dlatego liczymy na Twoje zaangażowanie i pytania odnośnie Spółki, stanowiska, kultury organizacyjnej itp.

 5. OTWÓRZ SIĘ

  pokaż, że jesteś energiczny i zmotywowany do pracy w GetBack S.A. Mocny uścisk dłoni, odpowiedni ton głos, wyrazisty sposób mówienia oraz otwarta postawa na pewno wzbudzą w nas dobre odczucia. Naszym celem jest poznanie Ciebie, dlatego zastanów się nad swoimi mocnymi stronami i pokaż je nam.

 6. BĄDŹ NASTAWIONY NA CEL

  w GetBack S.A cenimy pracowników, którzy potrafią działać efektywnie, są odporni na stres i podejmują zadania, tak aby realizować cele krótko i długoterminowe.

 7. NIE REZYGNUJ

  jeśli nie udało Ci się otrzymać od nas oferty pracy, nic straconego. Popraw swoje umiejętności i zgłoś się do nas przy okazji najbliższej rekrutacji. Możesz również skontaktować się ze Specjalistą ds. rekrutacji i poprosić o rozpatrzenie kandydatury pod kątem innego profilu stanowiska.

Przewodnik rekrutacja praca

[:pl]

[:]

W celu prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenie w CV klauzuli następującej treści:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez Spółkę Getback S.A. z siedzibą we Wrocławiu oraz przez Spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Getback S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).